Щедра Ісландія: 5000 євро в місяць тому, хто візьме в дружини …… Місцеву дівчину!

Ісландія — територія холодних вітрів і неймовірно мальовничих пейзажів, холодних зим і приголомшливих гарячих джерел. А ще ця країна славиться своїми гарними дівчатами, яких останнім часом стало набагато більше, ніж чоловіків. Ця ситуація серйозно вплинула на демографію, викликавши справжню кризу!

Уряд Ісландії довго думало над виниклою проблемою і знайшло рішення — тепер іммігрантам, які вирішили прибути в царство амазонок і взяти одну з них в дружини, належить винагорода. Чоловіки отримають не тільки красуню-дружину, а й щомісячні грошові компенсації в розмірі 5000 євро на додачу. Заманливо, чи не так?


Звичайно, на таке спокусливе пропозицію могли б відгукнутися і місцеві чоловіки, але грошима їх точно не заманиш, так як середня зарплата жителя Ісландії становить 10 800 євро!

А ось приїжджим така пропозиція може здатися більш ніж привабливим, адже влада вирішила не зупинятися на грошові компенсації. За даною програмою мається на увазі ще й автоматичне отримання громадянства. Так що, чоловіки, дерзайте і починайте шукати своє щастя в Ісландії!


Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!