“Шануємо, Цінуємо! Вони Всією Сім’єю На Фронті. Всі — Медики. Усі — Народні Герої України” (ФОТО)Вони всією сім’єю на фронті. Всі-медики. Усі-Народні Герої України. Лариса, Юрій та Ярослав Кириковичі. Пройшли Піски, Станицю Луганську, Щастя, Шахту Бутівку, ДАП.

Спочатку на схід вирушив син Ярослав, який був на Майдані. Він пішов у Добровольчий український корпус. За пару місяців у зону АТО поїхав Юрій Кирикович – щоб бути поряд. У цей час Лариса займалася волонтерством. А потім і вона вирушила до чоловіка й сина.

«Я знала, що моїй дитині хтось допомагає, тому і в свою чергу намагалася допомагати іншим і займалася волонтерством.

Але вдома було важко. Дивишся телевізор, а там чи не на кожному каналі сюжети про війну на сході. Ще й зв’язок із моїми не завжди був. Сидиш і плачеш. А потім я побачила, скільки там молоді. Це ж діти, яким по 20-25 років.


А я ж доросла тітка, яка теж щось може. Провідати чоловіка і сина приїхала у грудні, та з ними і залишилася. Вони потім жартували, що це був такий план. На початках я була як волонтер. Також займалася ліками – маю медичну освіту.

А потім Яна Зінкевич, дівчина, якій на той час було 19 років, запитала, чи не хотіла б я допомагати «Госпітальєрам». Це було те, чого чекала». шануємо, цінуємо


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!