Розчин, який витягує з нiг весь бiль! Тепер сплю спокійноКілька років тому по ночах крутило і вивертало ноги – не знала, куди і як їх покласти. У підсумку безсонні ночі, недосипання, втома і дратівливість. Але ж ноги наша опора на все життя. Але я знайшла для своїх ніжок лікування!

Нам знадобиться:
-Господарське мило;
-Морська сіль – 2 ст.л.;
-Харчова сода – 2 ст.л.;
-Йод – 10 крапель;
-Гаряча вода (така, яку ви зможете витерпіти) – 2-3 л.

Застосування:
1. У тазик або відро наливала 2-3 л теплої води, розводила господарське мило (туалетне не годиться!), Щоб вода стала білою, як молоко.
2. Додавала по жмені харчової соди та морської солі (підійде будь-яка), перемішувати до розчинення, додавала гарячої води з чайника, яку могла терпіти, ще раз розмішувала, додавала 10 крапель йоду.

3. Опускала ноги в цей розчин по щиколотку на 15 хвилин – ні хвилиною більше, інакше почнеться зворотний процес! За цей час розчин витягує з ніг весь біль.
4. Ноги витирала рушником, змащувала кремом або лікувальною маззю (можна оливковою олією), масажувала ступні, одягала вовняні шкарпетки й лягала спати.
5. Розчин використовувала 3 рази, кожен раз підігріваючи до терпимої температури та додаючи ще по 10 крапель йоду, тримала ті ж 15 хвилин.


6. Після 3 використання готувала свіжий розчин.
7. Зробіть 10-12 процедур (днів), потім перерва, далі по самопочуттю. У кого проблеми з венами (варикоз і тромбофлебіт), розчин робіть не гарячим, а теплим

Після першої процедури я спала спокійно, а після 10-ти процедур забула, як мої ноги смикало і вивертало. Мої ніжки сказали спасибі за таку турботу!
Якщо у вас проблеми з венами, необхідно використовувати не гарячу воду, а теплу.


Лікування я тепер проводжу іноді, коли потрібно. Мої сусіди дачниці теж користуються цим рецептом, всі задоволені! Як ви боретеся з болем у ногах?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!