Відомий фахівець перерахував найнебезпечніші продукти для літніх людейВідомий дієтолог Михайло Гінзбург перерахував продукти харчування, які не рекомендовані до вживання людям похилого віку.

Як повідомляє Replyua.net з посиланням на телеканал «Звезда», Гінзбург зазначив, що коли людина долає рубіж в 60 років, він повинен переглянути свій раціон харчування.

Зокрема, фахівець вважає, що людям похилого віку обов’язково потрібно відмовитися від вживання цукру, меду та варення. Гінзбург радить звикати до смаку несолодкого чаю і замінити звичні цукор або варення на корисну альтернативу. Також з раціону потрібно прибрати різні десерти, включаючи цукерки.

Люди похилого віку повинні вживати не більше 20 г цукру на добу. А ще літнім людям не корисно вживати соняшникову олію, оскільки воно містить дуже багато жирних кислот, що провокують запальні процеси і діючих на емоційний фон. Гінзбург підкреслив, що раціон потрібно збагатити оливковою олією, а соняшникова повністю виключити.


Також людям похилого віку він радить відмовитися від вживання червоного м’яса, замінивши його рибою і птахом. Продукти з високим глікемічним індексом також не повинні бути присутніми в раціоні людей похилого віку.

Мова йде про хлібобулочних виробах з білого борошна, картоплі і рисі. «У літньому віці потрібно збільшити кількість овочів, зелені в раціоні. Треба їсти більше часнику і цибулі. Рекомендовано збільшити споживання кисломолочних напоїв », – додав лікар.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!