Придбaвши в магaзині Зapa нoвy сукню, дівчина бyла шoкoвана тим, щo виявила в нiйГарна сукня – мрія кожної жінки. І коли її вдається втілити в життя, дівчина знаходиться на сьомому небі від щастя. Здається ніщо не в змозі затьмарити таку чудову подію. Але інколи все складається зовсім не так, як планувалося…

Ім’я героїні цієї історії – Кейлі Фізел. Той жах, який пережила ця панянка, придбавши нову сукню, неможливо описати звичайними словами.

Кейлі 24 роки, вона проживає у Нью-Йорку. Одного разу в магазині Zara вона помітила гарну маленьку чорну сукню. Не потрібно уточнювати, що ця річ, на думку модельєрів, повинна бути у кожному жіночому гардеробі. Дівчина вирішила побалувати себе і придбала сукню, яка їй так сподобалася.

Вдома вона повісила обновку в шафу до інших речей. Пройшов майже місяць і Кейлі вирішила вдягнути саме це плаття. На протязі всього дня їй здавалося, що вона відчуває якийсь незвичний і дивний запах. Що стало його причиною дівчина дізналася лише повернувшись ввечері з роботи.


Як розповіла сама Кейлі, її весь час переслідувало відчуття, що щось торкається шкіри. Першою думкою було, що в магазині забули зняти датчик, або просто погано оброблені шви. Та те, що дівчина побачила, коли зняла плаття, шокувало її.

Як виявилося з підкладки сукні стирчала миша. Так, ви не помилилися – звичайна миша! Саме вона була причиною того запаху, який дратував дівчину весь день.


Це здається неймовірним, але в підкладці сукні відомого бренду була зашита миша. Уявив, яку небезпеку могла являти для неї ця знахідка, дівчина оголосила війну магазину. Не обмежившись лише гнівним постом у Твітері, Кейлі збирається до суду. Вона сподівається, що бренд компенсує їй моральні збитки.

Вірити чи ні в цю розповідь? Адже дуже в ній багато дивного і незрозумілого. Можливо це просто підступи конкурентів або антиреклама самого магазину. Буває і так.

Тим паче, якщо уважно розглянути на фото, то миші там і не видно. З підкладки щось стирчить схоже на мишачу лапку. Та це може бути й клаптик тканини чи нитка, яку спеціально туди вставили.

Чи правдива ця історія? Поки що рано робити висновки. Дівчина і далі стоїть на своєму, представники магазину, навпаки, все заперечують. А як ти відносишся до цього інциденту?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!