Поляк – рoсіянам: «Ви як були варварами, так і залишилися»Польський політолог Якуб Корейба зіпсував передачу російській пропагандистці Ользі Скабєєвій з телеканалу «Росія-1». Хоч як гостю закривали рота, він устиг сказати телеглядачам правду про ставлення в Європі до Росії.

«Деякі люди в Європі почали вірити, що з Росією можна говорити, як з нормальною європейською цивілізованою країною мовою права, законів, якихось договорів», – розпочав свій виступ Корейба, і учасники шоу схвально кивали головами.

Далі політолог згадав випадок, як росіяни поцупили унітази з українських кораблів, котрі вони незаконно затримали у Керченській протоці й були змушені повернути.

«Але ситуація доводить, що не вийде: ви як були варварами, так і залишилися. Що ви не тільки збирачі російських земель, а й збирачі російських унітазів. У вас на гербі повинно бути написано: «Унітази всіх країн єднайтеся». Ось це рівень вашої політики. Так, ви тут одяглися красиво, у краватках…» – говорив Корейба, але на нього з лайкою накинулися штатні захисники Росії.


Від таких слів гостя у Скабєєвої пересохло в роті й вона раз у раз облизувала губи.

«Зараз я підійду і вдарю тебе по носу за цю дурницю про герб. Де докази, любий мій?» – видавила із себе пропагандистка, збентежена тим, що пропустила в ефір неприйнятну фразу поляка.


За словами Корейби, росіяни можуть красти унітази тільки у бідних і слабких.

«Ви спробуйте вкрасти американський унітаз. Ні, ви боїтеся!» – підсумував польський політолог.

Один із відвідувачів Facebook, переглянувши відео, зауважив, що глядачі в залі телеканалу «Росія-1» навіть оком не змигнули, слухаючи поляка.

«Виявляється, то все щира правда», – резюмував дописувач.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!