Пoлунично-сметанне жeлe за авторським peцептом. Бeзyмовний хiт цьoгo лiта!Не забувайте, що сезон полуниці вже на носі! Нарешті ми можемо вільно об’їдатись цією смачною соковитою ягодою без відчуття провини, адже вона низькокалорійна і дуже корисна.

Куди тільки не додають полуницю, щоб зробити страву більш цікавою. Сьогодні поговоримо про десерти. Є такі, що потребують духовки, є такі, яким подавай морозилку, є такі, яких треба просто залишити на кілька годин в спокої або ж їсти одразу. Може, зупинимось на желе цього разу?

Легкий літній десерт з невеликою кількістю інгредієнтів та калорій. Солодкий, але в міру. А ще й готується дуже просто та швидко. А ще одна унікальність цього рецепту в тому, що його можна готувати навіть взимку, тільки щоб знайшлась заморожена полуниця в холодильнику.

Інгредієнти


 • сметана — 700 г
 • желатин — 2 столові ложки
 • молоко — 100 мл
 • цукор — 180-200 г
 • ванільний цукор — 1 столова ложка
 • полуниця — 300 г
 • вода — 100 г

Спосіб приготування
1. Залийте половину желатину молоком, а ще половину — холодною кип’яченою водою. Залиште на 15-20 хв.

2. Помийте полуницю або розморозьте. Перетріть її з 3 ложками цукру. Маєте отримати пюре.


3. На водяній бані розтопіть желатин у воді. Коли остигне — повільно влийте до полуниці. Перемішайте і і відкладіть 8 столових ложок желе.

4. Збийте сметану (до 20% жирності) з залишками цукру та ванільним цукром.

5. Розтопіть на водяній бані желатин в молоці. Додайте суміш до сметанної і продовжуйте збивати.

6. Викладіть дві суміші в посудину для десертів по черзі. Покладіть на 15 хв до морозилки. Потім залийте знову полуничне желе і знову в морозилку на 15 хв.

7. Додайте сметанне желе й покладіть зверху по 2 столові ложки полуничного. Зробіть візерунки зубочисткою. Покладіть знову в морозилку на 2-3 години.

Смачного!

Ви можете намалювати справжнісіньку картину на десерті! Так можна зробити побажання і це чудовий спосіб проявити любов. Потріть шоколад і десерт готовий! Полюбляєте полуниці?

  Друзі, Вам подобається ця стаття?
  Поділіться з друзями!