Мoлитва до Святoгo Архангела Михаїла, про зaxист від усього злoгo, яку читають 21 лиcтопaдa21 листопада усі віряни моляться до Святого Михаїла. Люди вірили, що архангела Михаїла боїться будь-яка нечисть і ховається якнайдалі, навіть під землю провалюється з його появою.

Тому в цей день прийнято звертатися з молитвою до святого, і просити захисту від усього злого.

Молитва до Архангела Михаїла про захист від злих сил
Преславний князю Небесних військ, святий Архангеле Михаїле. Оборони нас у нашій битві «проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах». Прийди на поміч людям, котрих Бог створив на свою подобу, і котрих Він відкупив за велику ціну від рабства диявола.

Свята Церква вшановує Тебе, як її сторожа і захисника. Тобі Господь довірив душі відкуплених, щоб їх провадити до Неба. Тому молюся, щоб Бог Миру стер сатану під нашими ногами, щоб він більше не міг затримувати в полоні людей і наносити шкоду Церкві. Жертвуємо наші молитви Найвищому, щоб вони без затримки привели на нас Його Милосердя. Схопи дракона, «змія стародревнього, він же диявол і сатана», зв’яжи його і скинь в бездонну пропасть, «щоб не міг він більше зводити народи»
Амінь.    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!