Мeнoвазин — кoпійчаний зacіб від 13 хвopoбУніверсальний засіб від багатьох хвороб — Меновазин. Його можна використовувати від безлічі різних хвороб. Серед них можна виділити:

Варикоз. Від больових відчуттів, відчуття тяжкості, набряклості ніг при цьому захворюванні допоможе позбавити цей простий, але дуже результативний лікарський препарат. Застосовувати його потрібно зовнішньо, круговими рухами втираючи його в шкіру від стоп вгору.

Ангіна. При цьому захворюванні необхідно натерти горло меновазином і добре закутати.
Нежить. В цьому випадку його капають по черзі в кожну з ніздрів.

Отит. Рекомендують просочити турунди меновазином і помістити в хворе вухо.
Вугровий висип. Ватний тампон, просочений цим лікувальним засобом, прикладають до вугрового ураження шкіри.


Рани. Щоб зняти запальний процес і продезинфікувати рану, необхідно змастити її меновазином.
Безсоння. Використовуючи ватний тампон з невеликою кількістю меновазину, необхідно протерти задню ділянку шиї від одного вуха до іншого. Такі дії призведуть до швидкого засинання без вживання снодійного.

Гайморит. Вгамувати біль і позбавити від набряклості при цій хворобі допоможе нанесення препарату на ділянку пазух, в яких може накопичуватися рідина. Після нанесення необхідно помасажувати цю зону. Обличчя після процедури краще накрити декількома шарами марлі. З інфекцією цей препарат, безумовно, не впорається, але дозволить значно поліпшити стан хворого.


Поколювання або больові відчуття в молочних залозах. Необхідно змастити цим препаратом хворе місце. Це гарантує швидке позбавлення від неприємних відчуттів і дасть можливість усунути болі. При наявності онкологічних захворювань даний препарат використовувати не рекомендується!

Геморой. Дуже ефективним методом, хоча і не найприємнішим, для усунення подібних проблем в організмі людини вважається використання меновазину. Палець, обгорнутий марлевою тканиною, на який попередньо було нанесено трохи меновазину, поміщають в анальний отвір і прокручують його кілька разів.  Процедуру потрібно повторити не менше п’яти разів за добу. Результатом лікування стане повне звільнення від цього неприємного захворювання.

Відкладення солей в суглобах. Вгамувати біль і позбутися від відкладення солей допоможе певна процедура з використанням меновазину. Для цих цілей потрібно кілька разів на добу протирати хворі місця цим препаратом.

Герпес. Справитися з герпесом на губі допоможе змочений в меновазині тампон, який потрібно прикласти до ураженого місця.

Болі різного походження. Болі в серці, що віддають в плече, зубні або головні болі зменшаться в кілька разів, якщо змащувати меновазином навколо вуха по пару раз в день.

Малорухливість. Малорухливий спосіб життя може спровокувати затікання ніг, а також втому і дратівливість. Препаратом в цьому випадку потрібно змастити ступні ніг і виїмки під колінами. Це дозволить швидко відновити рухливість і додати тілу енергійності.

Радикуліт. Змастивши препаратом потиличну ділянку шиї, тіло по ходу розташування сідничного нерва, можна отримати реальне полегшення при болях, пов’язаних з радикулітом.

Застуда. Натерши грудну клітку і спину меновазином, а потім загорнувшись добре в ліжку, можна позбутися від застуди та кашлю. Для купірування хвороби буде достатньо всього 2-3 розтирань.

Мігрень. При цьому захворюванні потрібно втирати меновазин в віски або лоб хворої людини.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!