Мeд + кypкума: потyжний антибioтик, від якoгo навіть лікapі в шoці!Дивовижний засіб!
Куркума є однією з найпопулярніших спецій у всьому світі і має надзвичайними кулінарними і лікувальними властивостями.

Вона використовується в аюрведичеської, індійської і китайської медицини протягом тривалого періоду часу. Ці прянощі має унікальний аромат і темно-жовтий колір.

Люди використовували її в якості потужного природного засобу для вирішення цілої низки проблем зі здоров’ям, таких як проблеми з диханням, захворювання печінки, проблеми зі шкірою, розтягування м’язів, порізи і рани, а також проблеми зі шлунком. Більш того, вона може бути дуже корисна проти проблем травлення, різних типів інфекцій, запалень, а також злоякісних пухлин.

Ось чому куркума настільки важлива для нашого здоров’я і благополуччя


Куркумін, активний інгредієнт в куркумі, має протизапальні, антиоксидантні і антимікробними властивостями, які роблять його ідеальним природним рішенням для мікробів, гастритів, виразкової хвороби шлунка.

Дослідження показують, що це життєво важлива речовина робить позитивний вплив на ДНК, виживаність клітин і на молекули запалення. Він також здатний знижувати симптоми остеоартриту; це може бути досягнуто шляхом прийому 200 мг куркуми на щоденній основі.


Турмерон – ще один інгредієнт в куркумі, і він відомий як біоактивні елемент, який має здатність покращувати функцію мозку і лікувати хворобу Альцгеймера, відновлюючи клітини в мозку.

Як зробити природний антибіотик з куркумою
потрібно:

  • -1 ст.л. куркуми
  • -100 г органічного меду

приготування:

  1. Помістіть інгредієнти в скляну банку і добре перемішайте.

Використання: Якщо у вас грип, приймайте по пів-ложки антибіотика щогодини. На наступний день візьміть ту ж дозу, але кожні 2 години. На третій день приймайте ту ж дозу три рази в день. Перед тим, як проковтнути суміш, переконайтеся, що ви розплавили її в роті. Не соромтеся додавати його в щоденну чашку чаю або молока. Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!