Лікар: Лавровий лист від болю в ногах. Не обмежуйся взуттям на низькому ходу!У вас часто втомлюються ноги?

Ви непритомнієте від однієї думки про каблуки? Ми підкажемо вам, як позбавитися від болю в ногах в домашніх умовах. Цей чудовий рецепт підходить навіть для людей у віці та хворим на атеросклероз.

Як лавровий лист допомагає втомленим ногам:
1. Вам знадобиться 3 пачки лаврового листа.

2. Наберіть в десятилітрове відро воду, висипте туди одну пачку лаврового листа і закип’ятіть рідину. Остудіть воду до такої температури, яка дозволить опустити в неї ноги, але вода повинна бути все ще гарячою. Парте ноги протягом 20 хвилин. Відразу після процедури надіньте вовняні шкарпетки. Воду не виливайте, вона вам знадобиться для наступної процедури.


3. На наступний день насипте пачку лаврового листа в відро з водою, яка залишилася від попередньої процедури, і закип’ятіть. Трохи остудіть воду і парте ноги протягом 20 хвилин.
4. На наступний день зробіть те ж саме. Ви відчуєте, що пересуватися стало набагато легше. Завдяки цій процедурі ви позбудетеся від болю і набряків. Лікувати ноги таким чином можна 1 раз в пів року.

Лавровий лист від пітливості ніг
Щоб позбутися від підвищеної пітливості ніг, запарте в тазу 20-40 лаврового листя. Робіть ванночки для ніг перед кожним відходом до сну.


Сподіваємося, що ця стаття буде для вас корисною і допоможе позбутися від болю в ногах.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!