“І нагopoду “Бабycя poку” отpимує … ” — жiнка пoбaчила кeлих в pyках мaлюка зa мить дo пaдiня, і зpoбила вибip, який не вci зpoзyмiлиВідео з бабусею, яка зіткнулася з важкою дилемою — рятувати келих з шампанським від падіння на підлогу або свого власного маленького онука — стало вірусним в Інтернеті.

У ролику можна побачити те, як малюк тягнеться і намагається схопити келих з шампанським, але зробивши це, він раптом втрачає рівновагу, після чого починає падати на підлогу разом з напоєм в руках.

Бабуся ж, що знаходиться поруч, побачивши це, замість того, щоб хапати свого маленького онука, ловить руками келих і інстинктивно відпускає малюка.

Відео під назвою “І нагороду “Бабуся року” отримує… ” раніше цього тижня було розміщено на Imgur, де змогло набрати величезну кількість переглядів. Крім того, ролик став вірусним ще й у Twitter.


У Twitter думки про дії дами розділилися.
І хоча багато говорили, що у бабусі пріоритетом повинна була стати дитина, інші користувачі стали захищати жінку: вони стверджували, що обравши келих, не давши йому тим самим розбитися, вона змогла запобігти виникненню серйознішої проблеми:

  • “Якби келих впав разом з немовлям, він би розбився, а дитина поранилася. Вона вчинила правильно”;
  • “Кажу як батько, нехай дитина падає. Діти групуються. Після падіння, з ними практично завжди все в порядку. Келих міг розбитися, тож дитина могла б отримати порізи від осколків келиху”.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!