Хлoпець пoділився неймовipними фoто, коли вiн був дiвчинoюМогли б ви подумати, спілкуючись з новим колегою, що ще недавно цей підкачаний хлопець був милою дівчиною? Але в ХХI столітті можливо все.

Хлопці стають дівчатами, а дами вважають, що їм комфортніше в образі чоловіка. Відомі трансгендери — Лана Вачовскі, яку колись звали Ларрі.

Він же разом з братом зняв «Матрицю». У світі моди відома Андреа Пежіч.

21-річний Джеймі Вілсон з Флориди — звичайний хлопець. Так думають малознайомі люди. Але вони не знають, що до 2015 року цей блакитноокий мачо був дівчиною!


Рідні та друзі не розуміли Джеймі, але красуня все одно перетворилася в хлопця. «Справжній ти — не оболонка. Ти той, ким себе відчуваєш.

Якщо всередині живе воїн, то ти просто не можеш бути жінкою», — говорить Джеймі. Погляньте на його фото до і після перевтілення.


Хлопець-трансгендер і фото його перетворення

Джеймі не спілкується з колишніми друзями.

Це стало болючим ударом. Але за два роки тестероновой терапії, операцій і занять в залі, він знайшов тих, хто його розуміє.

Хлопець грає на гітарі і мріє виступити на фестивалі Sziget. Джеймі розповідає, що всупереч прогресивності суспільства, трансгендерам живеться нелегко.

Люди поки не готові спокійно сприймати таких, як він. Але Джеймі гордий, що зміг зламати стереотипи і домігся свого.

А як ви ставитеся до подібного? І чи є серед ваших знайомих люди, які прийшли на зміну пол? Розкажіть про це в коментарях під статтею і приєднуйтесь до нас.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!