Гуляючи по пляжу, дівчина знайшла золоту каблучку. Те, що сталося потім, просто неймовірно!Два роки тому їздили ми з подружкою на море. Заздалегідь, ще взимку, забронювали номер в невеликому приватному готельчику — ми там були і попереднім літом, сподобалося. Чистенько, затишно, до моря 300 м, пляж дуже хороший, не переповнений, господиня чудово готує, та й по грошах — краще для студенток і не придумаєш.

Загалом, плавали, загоряли, добре відпочили. І ось, в останній вечір перед від’їздом додому, вийшли до моря — погуляти наостанок, заходом помилуватися. Людей мало і так добре. Подружка полізла ще поплавати, а я собі гуляю вздовж кромки води.

І тут бачу — в піску щось блиснула. Піднімаю — колечко золоте, з діамантом, явно дуже дороге. Усередині вигравірувано чоловіче ім’я — Макар. Мені навіть подих перехопило! Озирнулася на всі боки — ніхто не шукає точно. Дочекалася подружку, показала знахідку, радимося, що робити. Знаємо, що знайдені прикраси краще собі не брати, але не викидати його ж назад в море!

Загалом, вирішили — забираємо з собою, а потім спробуємо якось через інтернет знайти власника. О шостій ранку сідаємо на потяг. В купе з нами ще одна жінка років 50-ти, дуже приємна, і мужик — він відразу завалився на верхню полицю спати, та й всю дорогу хропів там.


Сюди-туди, всі сонні, ще поспали, потім розговорилися з жінкою — вона теж в тому ж селищі відпочивала — син подарував два тижні курорту. Все відмінно, тільки трапилася у неї велика неприємність — обручку втратила, яке їй померлий три роки тому чоловік ще на весілля подарував. І описує точь-в-точь то колечко, що я знайшла.

Каже, дуже цінне воно для неї було, там ще ім’я чоловіка вигравірувано — Макар. А її ім’я — у нього на кільці. Воно тепер вдома в скриньці лежить. Перед смертю зняв і наказав берегти в знак любові. Розповідала ця жінка все зі сльозами в очах. Ми з подружкою переглянулися, я мовчки полізла в рюкзак, витягую це колечко і ставлю на стіл перед ураженою жінкою. Вона була неймовірно щаслива !!!


Всю решту дорогу розповідала нам історії з життя з чоловіком, розпитувала, що ми і як. По приїзду обмінялися телефонами, вона запрошувала в гості, пообіцяли зайти.

Через три дні до нас на знімну квартиру прийшла молода людина — син тієї жінки. Він прийшов подякувати за маму. І вирішив зробити нам з подружкою подарунок. Як ми не відмовлялися, але довелося з ним йти в ювелірний салон — вибирати кожній по колечку. А я з Макаром тепер зустрічаюся.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!