Дiвчинка загубила бабусину кaблучку, коли садила часник, але через 9 місяців, тoй самий часник допоміг знайти втрачену прикрасуДивовижна історія повернення сімейної прикраси.  Дивовижна історія сталася в екологічному таборі для підлітків в американському штаті Мен, інформує Ukr.Media.

Одна з дівчат з табору — Медісон Купер дуже засмутилася, коли загубила каблучку, яку подарувала їй бабуся. Старенька отримала прикрасу від свого чоловіка у 2012 році, а після смерті чоловіка віддала пам’ятну річ улюбленій внучці.

У жовтні минулого року 12-річна дівчинка, яка відвідує освітній центр «Chewonki Foundation» (Віскассет, Мен, США), вчилася займатися городництвом і садила часник.

Мабуть, Медісон занадто сильно захопилася, адже вона навіть не помітила, як прикраса зіслизнула з її пальця. І внучка, і бабуся жахливо засмутилися, але після змирилися, адже в житті може статися всяке.


Однак, оплакувати прикрасу було рано. Нещодавно Ханна Маршалл, викладачка з «Chewonki Foundation», збирала урожай часнику і з подивом побачила, що один із стебел проріс крізь каблучку.

З’ясувати, хто є господинею штучки, було не складно. Адже цю історію знали всі в таборі. І тепер щаслива Медісон знову милується каблучкою на пальці і обіцяє берегти її як зіницю ока.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!