Дівчина переглядала весільний альбом своїх батьків і жaxнулася: на одній фотoграфії вона помітила страшну деталь, від якої волосся ставало дибкиКарині стало зрозуміло, чому її батьки не були щасливі разом.

Карина в той день приїхала провідати маму і допомогти їй розібрати речі на горищі. Саме там вона і знайшла коробку зі старими фотоальбомами. Щоб трохи перепочити і відволіктися, дівчина почала переглядати фотознімки, на яких її батьки були молоді і щасливі. Але коли вона дійшла до весільного альбому, від першої ж фотографії Карину скував жах.

На перший погляд на старому фото не було нічого незвичайного. Красива мама в весільній сукні, тато з щасливою посмішкою на обличчі і їх свідки сиділи на лавочці, задоволені і радісні.

Тільки ось за спиною у тата виднівся жіночий силует. Чорна тінь ніби схилила над чоловіком голову, і від цієї картини мороз біг по шкірі. Карина принесла фотографію мамі, і та схопилася за голову. Жінка ніколи не помічала цієї примари на фото.


Мама дізналася в фантомі колишню подругу батька Карини. Та дівчина трагічно загинула за 4 роки до цього весілля, але, напевно, так і не відпустила свого коханого.

Тоді-то Карина і зрозуміла, чому батько пішов багато років тому і зовсім звели свою долю через спиртне.


Мабуть, його теж не відпускала біль втрати, і навис над ним привид колишньої нареченої все життя його переслідував. В той день дочка і мама вирішили позбутися від цього вантажу і спалили всі весільні фотографії.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!