Дитина народилася без очей – І мати відмовилася від нього. “Ви будете здивовані коли дізнаєтеся, що сталося з малюком!”Восьмимісячний Олександр К. народився без очних яблук через синдром анофтальмії SOX2.

Це дуже рідкісне порушення: відомо всього три випадки. Лікарі кажуть, що в іншому малюк «абсолютно здоровий».

Біологічна мати Олександра дізналася про його дефекті на 31-му тижні вагітності. Після пологів вона відмовилася від малюка. На щастя, співробітники притулку, в якому опинився маленький Сашко, на цьому тижні оголосили, що знайшли для нього «теплу і люблячу» сім’ю.

Світлана Сирова – журналістка, вперше розповіла Сашину історію, написала:


Ще раз спасибі всім, хто був небайдужий до долі малюка, і особливо тим сім’ям, які спеціально під Сашу почали оформляти документи. Їх було кілька і всі чудові! »

Коли почався процес усиновлення, лікар Тетяна Рудніковіч говорила, що Саша «проходить всі звичайні огляди і аналізи, як будь-яка дитина цього віку. У нього все в нормі ».


Лікарі планують сформувати дитині очні яблука. Це буде зроблено, щоб уникнути деформації особи у хлопчика, проте бачити він, за словами фахівців, не зможе ніколи. Зате тепер у нього є сім’я – а це найголовніше!

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!