Батько сказав синові: “Ти закінчив школу з відзнакою, ось тобі машина, яку я придбав багато років тому… Але перш ніж я віддам її тобі…”Батько сказав синові: ти закінчив школу з відзнакою, ось тобі машина, яку я придбав багато років тому … їй вже кілька років. Але перш ніж я віддам її тобі, відвези її на стоянку старих автомобілів в центрі міста і скажи їм, що ти хочеш продати її і подивися, скільки вони тобі запропонують.

Син пішов на стоянку старих автомобілів, повернувся до батька і сказав: «Вони запропонували мені 1000 доларів, тому що вона виглядає дуже зношеної.»
Батько сказав: «відвези її в ломбард.»

Син пішов в ломбард, повернувся до батька і сказав: «ломбард запропонував 100 доларів, тому що це була дуже стара машина.»

Батько попросив сина сходити в автомобільний клуб та показати їм машину. Син відвіз машину в клуб, повернувся і сказав батькові: «деякі люди в клубі запропонували за неї 100 000 доларів, так як це Nissan Skyline R34, культовий автомобіль і затребуваний багатьма.


Батько сказав своєму синові: «я хотів, щоб ти знав, що правильне місце цінує тебе правильно.» …

Якщо вас не цінують, не засмучуйтеся, це означає, що ви перебуваєте не в тому місці. Ті, хто знає вашу цінність, — це ті, хто цінує вас, і ніколи не залишайтеся там, де ніхто не бачить вашої цінності.
Igor Zinkevych


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!