Багато вирощують вдома «Грошове дерево»: знайте, що ви поливаєте і вирощуєтеНапевно, багато хто знає, що така популярна кімнатна рослина, як грошове дерево (товстянка), привертає успіх, багатство і благополуччя. Але вона також має лікувальні властивості, про які мало хто знає.

Ця рослина нічим не поступається алое. Якщо у тебе ще немає грошового дерева на підвіконні, тоді радимо тобі його придбати. Воно абсолютно невибагливе і за ним легко доглядати.

Помічено багатьма, що товстянка є показником здоров’я. Якщо хтось серйозно хворий в будинку, де росте ця рослина, то вона починає потроху в’янути, а листя жовтіє або чорніє. Здається, що рослина вбирає в себе негативну енергетику. А коли людина одужує, грошове дерево знову оживає.

Лікувальні властивості грошового дерева:


1. Легкі опіки, порізи, удари, розтягнення, рани

Натри кілька листків на тертці та приклади на пошкоджене місце. Потім закріпи бинтом. Міняй пов’язку кожні 5 годин.

2. Допомога при укусах комах

Змащуй місця укусів комах 4 рази на день соком листя цієї корисної рослини.


3. Пієлонефрит і цистит

Подрібни 5 листків товстянки, залий 200 мл гарячої води. Потім настоюй одну годину і проціди. Приймай по 1 ст. л. за 20 хвилин до їди 2 рази в день.

4. Болі в горлі

Вичави сік з 10 листків, змішай з 300 мл теплої води. Полощи горло 3 рази в день після їди.

5. Виразка шлунка і дванадцятипалої кишки

За годину до першого прийому їжі з’їси 2 листочки товстянки, ретельно пережовуючи.

6. Герпес на губах

Вичави сік з декількох листочків. Змащуй герпесні висипання щогодини. Якщо у тебе немає на це часу, просто просочи соком ватний диск, на місце висипань і заклей за допомогою пластиру. Проробляти цю процедуру не більше двох днів. 

7. Артрит, артроз

Вичави сік з 13-15 листя, змащуй ним хворі суглоби на ніч.

Увага: У грошовому дереві міститься миш’як, тому не рекомендуємо зловживати прийомом всередину настоїв і соку з нього. Обов’язково проконсультуйся перед вживанням зі своїм лікуючим лікарем.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!