Розкажіть мені, чому я купуючи 3-х літровий Ікс в Німеччині за 8500$ після переїзду кордону повинен відвалити:
ввізне мито: 510.00 $
акцизний збір: 10 тисяч 025.10 $
ПДВ: 3 тисячі 807.02 $
Вартість авто: 8 тисяч 500.00 $
Сума розмитненого авто: 24 тисячі 359.00 $
Я в’їжджаю в емірати, на асфальт з золота? Можливо я в’їжджаю в Нову Зеландію, де найчистіше в світі повітря? Або може у нас настільки багата країна, що у кожного є зайві 250% на витрати?
І чому, ви, наші керівники – порошенки, зеленські та іже з ними не їздите на ланосах, а за наш рахунок їздите на нових броньовани іномарках елітного класу.
Давайте мінятися машинами. Хто за?
Джерело
Друзі, Вам подобається ця стаття?
Поділіться з друзями!







