80-річна бабуся нашкрябала гору монет для проїзду в автобусі. “Водій не витримав… вийшoв…”Ця історія трапилася в одному провінційному містечку під час рейсу місцевого автобуса. Розповідь жінки, яка стала свідком того, що сталося, миттю розлетілася інтернетом, до глибини душі зворушивши тисячі читачів.

Вона настільки прекрасна і повчальна, що ми вирішили залишити її без змін. «Автобус був напівпорожній, і я розглядала попутників. На одній із зупинок зайшла бабуся років 80 і сіла на вільне сидіння. Потім дістала хусточку і почала її розгортати.

Там, природно, були монети. Бабуся відрахувала 5 гривень монетами, дочекалася своєї зупинки і простягнула гроші водієві з проханням зупинити. Загалом, все йшло як завжди. Але водій грошей не взяв! Більш того, він схопив свій гаманець, попросив бабусю почекати його пару хвилин і вискочив з автобуса.

Хлопець забіг в найближчий магазин і повернувся звідти з пакетом, в якому лежало 4 пакети молока, 2 пакети сметани, хліб, макарони, м’ясо … Він підійшов до бабусі і простягнув їй пакет. Та почала відмовлятися, мовляв, їй пенсії вистачає на хліб і все в цьому роді …


Але в підсумку водій сказав:
— Якщо ви це не візьмете, я прямо тут цей пакет і викину!
Бабуся заплакала гіркими сльозами, почала йому щиро дякувати і бажати удачі …

Потім хлопчина застрuбнув назад в кабіну, і тут одна пасажирка років сорока почала обурюватися на весь голос:
— Варто було заради порожньої подяки витрачати свої гроші і ще нас затримувати?


Почувши це, водій розвернувся, відчинив двері і послав цю жінку зі словами:
— Через таких, як ви, люди похилого віку всю молодь вважають невихованою св0л0т0ю, тому що ви своїх дітей, крім лuцемірства і жл0бства, нічому навчити не можете!

Тітка, червона як помідор, вилетіла з автобуса як корок з шампанського. Браво, хлопчина! Більше б таких людей, як ти!»

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!