Ця 8-piчна наречена пoмepлa в шлюбну нiч. Коли Ви дiзнаєтеся причину, Вaм стaне нe по собіОдруження, як передбачається, є одним з найбільш особливих моментів у житті, але що, якщо це стає кошмаром?

8-річна дитина – Єменська наречена, просто дівчинка, недавно п0мерла в шлюбну ніч від внутрішнього крововuлuву. Вона була одружена з чоловіком в п’ять разів старший за неї. Як оrидно, що традиції заміжжя дітей з набагато старшими чоловіками – це звичайна практика в Ємені.

Ви можете також поділитися цією інформацією, щоб про це дізналося якомога більше людей, які піклуються про жінок, але не бачать всього цього.

Понад чверть жіночого населення виходять заміж до 15 років. У 2010 році 12-річна дівчинка п0мерла після того, як промучилася довгий час під час пологів, намагаючись народити дитину. Незліченна кількість інших дітей піддавалися подібним злочинам.


І ця 8-річна дівчинка-наречена в Ємені не витримала внутрішніх пошкоджень, вони були настільки серйозні, що вона п0мерла. Одруження молодих дочок з набагато старшими чоловіками є звичайною практикою в Ємені.

Понад чверть жіночого населення Ємену виходять заміж до 15 років.


Ці звірства проти молодих дівчат обурюють людей у ​​всьому світі, які працюють над тим, щоб зупинити цю варварську традицію.

Люди в усьому світі працюють над тим, щоб позбутися від цієї архаїчної і огидною практики, але її важко довести. Жебрачка країна охоплена практикою продажу дітей, видаючи їх заміж. Бідні родини виявляються не в змозі сказати ні «хорошою ціною за наречену» – сотні доларів для своїх дочок.

Все більше людей повинні знати про те, що це відбувається. Натисніть на значок нижче, щоб поширити цю інформацію.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!