Фермер зрозумів, що у качиному гнізді коїться щось недобре. Коли він підняв качку то не повірив своїм очамЧоловік знав, що качка вже знесла кілька яєць, тому пішов перевірити, але виявив те, що ввело його в подив.

Там, скрутившись, поряд з Маргаритою, він побачив, маленького опосума, який, мабуть, втратив матір, інформує Ukr.Media. Маргарита сховала малюка під собою, від холоду, поруч зі своїми яйцями, в теплі, щоб він не замерз уночі.

«Маргарита вирішила не тільки прийняти маленького опосума, але і зробити все можливе, щоб він був в теплі і комфорті», — написали представники товариства порятунку тварин Fauna Rescue of South Australia (FRSA) на своїй сторінці в Facebook. Чоловік розумів, що, незважаючи на добрий жест його улюбленої птиці, краще, якщо опосум відправиться до людей, які знають, як поводитися з цією твариною.

Тому він швидко зв’язався з FRSA, щоб допомогти тварині.


Дейзі — так назвали цю маленьку героїню, деякий час, буде мешкати в заповіднику, і коли повністю видужає, зможе повернутися на волю. В рятувальному центрі, у Дейзі є все необхідне: багато їжі, і тепле, затишне місце для сну. У неї навіть з’явився новий друг її віку, така ж кинута дитинча опосума, тільки чоловічої статі.

Рятувальники хотіли підкреслити, що якби не качка, можливо, у Дейзі, не було б шансів вижити. Маргарита виявилася справжнім рятівником, і її господар може пишатися. Джерело


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!