Всі сміялися над сім’єю, яка жила печері. Зайшли в гості і припинили: камінь перетворили в палац…Не усі в наш час можуть собі позволити житло, яке бажають. цікаво. Сьогодні я вам розповім про таку сім’ю. Вони довго шукали будинок, але все було не по кишені. Тоді люди пішли на крайній крок: переїхали жити в печеру.

Усі навколо насміхалися з такої ідеї, адже дивувалися, як можна захотіти жити в холодній та сирій ямі. Сім’я облагородила свою домівку та закликала в гості рідних через декілька місяців. Замість сміху першою реакцією було здивування, адже люди просту сіру яму перетворили в справжній просторий палац.

Мрія сім’ї Роберта Олафсона здійснилася: тепер вони живуть у власному домі. До цього проживали вони в Каліфорнії, де ціни на житло були захмарними. Тіснилася сім’я в однокімнатній квартирі.


Поки чоловік шукав новий будинок, ціни продовжували рости, тому згодом таке бажання стало недосяжною мрією. Одного разу гуляючи в парку, сім’я запримітила собі одну печеру: вона була неглибокою і явно не використовувалася тваринами.


Подружжя зразу подумало про одне і те ж: чому б не взяти печеру в оренду або не купити її? Тим більше, що печера була за межами парку і з владою, напевно, можна було домовитися.

Роберт взяв в оренду печеру на 250 років, правда для цього необхідно було відкрити позику в банку. Неподалік були розташовані котеджні комплекси, жителі яких дивувалися з такої ідеї чоловіка. З чоловіка насміхалися та прозвали «печерна людина». А через пів року Роберт запросив кількох сусідів в гості на вечерю. Звичайно, ті погодилися, оскільки цікавість взяла гору.

Люди здивувалися, адже до печери були проведені всі комунікації, встановлено потужний генератор. Всередині домівки всюди була рівна підлога та цікаві стіни, працював камін. Атмосфера була затишною та комфортною.

Недолік освітлення в далеких кімнатах вирішили підсвічуванням. У зовнішніх залах додали вікна. Не у всіх гостей вдома був такий оригінальний ремонт, тому заздрощам не було меж.

Ось такий чудовий приклад того, що безвихідних ситуацій не буває. Хто шукає, той обов’язково знайде. Ви б погодилися жити в такій домівці? Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!