Прийшов знайомитись з батьками нареченої, відкриваються двері, вибігає до мене маленька дівчинка з криком “тату!”. Німа сцена, але я швидко себе опанувавМама з татом Даші розлучились, коли дівчинці не було ще й двох років. Дама забрала доньку і і повернулась до своїх батьків. Поки сама вчилася і працювала, за малечею наглядала вся численна рідня. Допомагали всім світом, як то кажуть.

Батько дівчинки спершу відвідував її, але потім благополучно забив на цю благородну справу. Коли Даші виповнилося три рочки, її рідна тітка, сестра мами, взбиралась заміж. І так вийшло, що нареченого тітки звали так само, як і батька Даші.

Призначили день, коли наречений прийде знайомитися з ріднею нареченої. В хаті тільки й розмов про цю подію, і у всіх на вустах «Андрію, Андрію». А Дашка все чує і чекає. Вечір, відкриваються двері, входить наречений тітки. А Дашка з криком «татко!» кидається до нього на шию. Німа сцена.

Ім’я свого батька вона знала, мати завжди його тільки по імені кликала і відповідно спрацювала дитяча логіка – раз Андрій значить тато! Хлопчина не розгубився, обняв дівчину, розсміявся і став з нею розмовляти, розпитувати. Хоча інший на його місці міг би і вийти назад в двері.


Тітки Даші і Андрій одружилися, мають своїх діточок, живуть досі в шлюбі. Андрій відвідував шкільні заходи Даші, танцював з нею на випускному, вболівав за неї під час вступу до ВНЗ і плакав на весіллі. А ще Даша сміється і розповідає, що коли у нього питають скільки дітей, він показує на своїх двох і каже є ще «старша доча». Ось такі бувають чоловіки. Джерело


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!