В Австралії народилася дівчинка-монстр вагою під 6 кг! Причина приголомшуєНещодавно на світ з’явилася дівчинка Ремі Френсіс Міллар, з вагою 5,88 кілограм!

В цілому, середня вага новонароджених в Австралії складає 3,3 кілограма. Малятко ж з’явилася на 38 тижні вагітності шляхом кесаревого розтину. 27-річна Емма Міллар, мама дівчинки, каже що така вага дитини для неї був несподіваною.

«Вона як борець міні-сумо», — сміється жінка. «Я очікувала, що у мене буде велика дитина, так як у мене гестаційний діабет, але ж не така велика. Через 35 тижнів УЗД показало, що вона важить близько 4 кг, але ми не думали, що вона виросте набагато».

До речі, Ремі — не перша велика дитина в цій сім’ї, їх дворічна дочка народилася з вагою 5,5 кілограм, а найстарша дитина, син Ейс, народився з вагою 3,8 кілограм.


«Коли я ходила з нею в лікарні, навколо завжди був натовп людей — акушерок, інших нових батьків і відвідувачів, які запитували про її розміри, тому що вона набагато більша за всіх інших новонароджених», — говорить щаслива мама. «Вона дійсно справляє враження». Джерело


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!