Укpaїнці вражені гyчною зaявoю Тiни Кароль: “Про Росію і Укpaїнy!”Українська співачка, Тіна Кароль прокоментувала питання про гастролі на території Російської Федерації. Подібні питання співачці задавали і раніше.

Тоді Кароль відповідала впевнено, що виступи на території країни-агресора недоречні, принаймні на даний момент.

Через якийсь час журналісти поцікавилися, чи не змінила артиста своєї позиції по відношенню до запрошень виступити в РФ, де поп-зірку дійсно люблять і чекають з гастролями.

«Я артист, який зумів поставити національні інтереси вище за власні. Я люблю свою країну, яка мене виростила. В цьому році ми змогли зіграти в Україні 97 концертів, і мені не довелося прогинатися під мінливий світ, як співає Андрій Макаревич », – відповіла Кароль.


Співачка наголосила, що не має наміру ні з ким загравати.

«Мої гастролі в Росії зараз недоречні, але коли-небудь настануть і інші часи. Я дуже сподіваюся, що Україна не стане розмінною монетою для тих, хто взяв на себе відповідальність навести порядок в нашій країні », – підсумувала вона.


У мережі відразу відзначили: «Якби в першу чергу Президент і нинішня влада мислили так як Тіна Кароль, щодо свого бізнесу в Росії, Україна була б уже зовсім іншою країною. Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!