“Цю 36-ти річну жінку запросили на зустріч однокласників.” І ось що вона відповіла їм на сторінці в ФейсбуціЦю жінку 36-ти років запросили на зустріч однокласників і ось що вона відповіла їм на сторінці в Фейсбуці У минулому її роками труїли в школі, а через 20 років запросили на зустріч однокласників.

Коли 36-річну Анніку зі Швеції запросили на зустріч випускників, вона не на жарт здивувалася. Враження від однокласників залишилися у неї не найприємніші.

Жінка описала свій досвід в Фейсбуці:
«Дорогий клас 9C, Дякую за запрошення на наш 20-річний ювілей. Не можу повірити, що минуло вже стільки років з тих пір, як ми закінчили школу. Іноді здається, все було вчора. Добре, що про ті роки у вас залишилися приємні спогади. Для мене той період до цих пір залишається найтемнимнішим в житті.

Ви, напевно, пам’ятаєте, що на восьмому році навчання я перейшла в інший клас? Лише для того, щоб не чути більше тієї тиші, з якої ви висловлювали свою відразу, коли я просто йшла по коридору; щоб уникнути вашого тупого сміху за моєю спиною і постійних холодних поглядів, які я не переставала на собі відчувати під час уроків.


Деякі з вас особливо постаралися. Найцікавіше в цих образах те, що вони ніколи не забуваються. Навіть після 20 років. Я все ще чую ваш пискливий голос в голові, який постійно нагадує мені про те, що я нідо чого не годжуся. Звичайно, всередині я знаю, що це не так.

Але зараз я впевнена – ви виросли і стали хорошими людьми. У деяких з вас вже є діти. Я сподіваюся, що вони ніколи не будуть прокидатися зі страхом в душі через те, що їм треба йти в школу. Ніхто цього не заслуговує.


P.S. До речі, замість того, щоб здати гроші на поїздку в Стокгольм, я пожертвувала 2000 $ організації, яка бореться зі шкільними глузуваннями».

Після цього поста багато колишніх однокласників Анніки написали їй листа з вибаченнями. Через 20 років їх відносини нарешті налагодилися. Давайте поважати один одного!

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!