Запам’ятайте Її обличчя І вклоніться до землі! Їй 20 років. Ще зовсім дитина. Отримала бойове поранення, захищаючи мирне українське Небо..Фонд “Повернись живим” на своїй сторінці у фейсбук повідомив про дівчину-військовослужбовця, яка отримала поранення на передовій:

Це – Альона Геннадіївна, морпіх 503-го батальйону морської піхоти. 20-річна дівчина отримала поранення під час ворожого обстрілу.

Операція з видалення осколків, на щастя, пройшла успішно. Альона житиме. Коли будете засинати сьогодні, завтра і завжди, пам’ятайте, що мирне небо над нами тримають найкращі доньки та сини України. Моліться за них та підтримуйте їх!

Також про Альону написав її побратим Микола Ставицький


Це Альона (Альона Геннадіївна). Дівчина морпіх з нашого 503 батальйону морської піхоти. Отримала вчора на фронті під час ворожого обстрілу уламки від «мишебраття», захищаючи мирне Українське небо.

Їй 20 років. Ще зовсім дитина. На щастя вона буде жити. Операція по видаленню уламків була проведена успішно. Запам’ятайте її обличчя і вклоніться до землі! P.S.Кремлівський Карфаген буде знищений…


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!