107 нoчей без мами: вiн народився на 3,5 мicяці paніше терміну. Минyло 4 poкиЦя сім’я пережила просто неймовірне, але зараз вони дійсно щасливі. Героїня нашої історії — Ліндсі Майлс, яка на п’ятому місяці вагітності відчула тривожні спазми в животі. Жінка одразу поїхала в лікарню. Фахівці повідомили про те, що у неї розпочалися перейми. Сім’я була дуже стурбована, адже всім відомо, що пологи на такому терміні є вкрай небезпечними.

Малюк народився на 5-му місяці, а його вага складала всього лиш 680 г. Медики нічого жінці не обіцяли, а лише боролися за його життя. В палаті інтенсивної терапії малюк провів 107 діб.

Фото з дня народження малюка підготував його батько дружині на день народження. Саме в цей час виписували сина з лікарні. Вдома на нього вже давно чекало ліжечко та багато іграшок. Сучасна медицина дійсно здатна на чудеса, тому не дивно, що ці кадри облетіли всю мережу.


Лікарі попереджали, що шанси в малюка просто мінімальні, але цей хлопчик виявився справжнім силачем, а любов та турбота батьків давали йому наснаги до життя.


«Ось настав цей день, коли ми лежали з малюком поруч. Нарешті він був без маски і трубки. Я спостерігала за його рухами та мімікою й відчувала неймовірне щастя. Раптово він повернувся до мене й посміхнувся. Він ніби промовляв до мене, що все в порядку. І тоді я ще більше повірила в те, що все в нас буде добре! »

Цей крихітний малюк навчив людей вірити в чудеса та не втрачати надію. Тепер Уорд зараз вже дорослий і самостійний хлопчик. Ви коли-небудь чули про такі дива медицини?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!