Як позбутися запору швидко і простоЗапор – це стан, який зачіпає багатьох людей у світі. Цей стан має на увазі уповільнене проходження відходів і калових мас по товстому кишечнику. При цьому їжа, яку ми з’їли останнім часом, не забезпечує необхідні поживні речовини, в результаті чого порушується наша травна система.

Якщо ви вживаєте тільки білу муку, смажену їжу і багато цукрів, то знайте ваше харчування не містить нічого здорового для нашого тіла, тому кишечник починає забиватися, змушуючи нас страждати від закрепів.

Волокна важливі для гарного функціонування нашої травної системи, тому що саме вони стимулюють рух кишечника. Якщо у Вас довго немає дефекації, значить ви не позбулися відходів свого організму, тобто ви страждаєте від запору, тоді ця інформація спеціально для вас.

Існує багато фармацевтичних препаратів, які допомагають усувати запори, але також існують абсолютно натуральні процедури. Щоб вирішити цю проблему, найкраще використовувати проносне, приготоване за цим рецептом. Цей препарат м’яко очистить ваш кишечник, при цьому виведе всі відходи і фекальні маси!


Інгредієнти:

-150 г чорносливу
-150 г фініків
-5 склянок води


Застосування:

1. Щоб приготувати цю суміш доведіть воду до кипіння. Поріжте чорнослив і фініки навпіл.

2. У киплячу воду додайте фініки і чорнослив, після чого прокип’ятіть суміш протягом 15 хвилин. Потім вимкніть вогонь і дайте сиропу відпочити протягом декількох хвилин.

3. Зберігайте ліки в контейнері з кришкою, в холодильнику. Приймайте по 1 столовій ложці цих ліків щоранку перед сніданком. Повторюйте це лікування поки ви не відчуєте, що ваш живіт зменшився, кишечник працює нормально і ви більше не страждаєте від запорів.

*Інформація призначена тільки для ознайомлювальних і освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!