Політолог: повірте, у російських істерика не менше, аніж у нас, а навіть більшеЯк інформує Replyua.net, український блогер і політолог Віктор Таран пише у себе в Facebook, незважаючи на всю ескалацію з боку Росії насправді немає ніяких причин сильно нервувати. На думку політолога, все виглядає так що «мішебратья» самі себе загнали в пастку, з якої не знають, як вибратися.

З одного боку, вони нагнали військ і створили інформаційну істерію на всіх центральних телеканалах. Вони мобілізують електорат і змушують світових лідерів з ними як мінімум постійно спілкуватися. А, з іншого боку, вони не розуміють, що робити далі.

Політолог зазначає, якщо російські зупиняться – це буде демонстрація слабкості, а, отже, в подальшому з ними ніхто не буде рахуватися. Підуть в атаку – це колосальні втрати. В першу чергу фінансові, в тому числі через остаточну блокування «Північного Потоку-2».

Ну, і людські. Українська армія зразка 2021 року – це не армія зразка 2014 го. Якщо російські підуть вперед, втрати будуть колосальні. І це змете їх влада швидше, ніж всі протести Навального разом узяті. Ну, і звичайно нові санкції. І тепер «мішебратскіе» еліти в розгубленості. «Куди бігти? Що робити?”.


«Повірте, нерви російських еліт не менше натягнуті, а внутрішнє« Я »продовжує істерити. Вони прагнуть зупинки ескалації в голові маленького кровожерного маніакального карлика.

Тому що хочуть «не війни» і «геополітичного домінування», а залишатися при владі, мирно дерибанячи російський бюджет, відпочиваючи за кордоном, навчаючи там своїх дітей. І тому саме наша сила і єдність заставу, що великий війни не буде. Тримаємо лад. Зберігаємо спокій. Чистимо зброю », – написав політолог.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!