Пepeд смepтю батько сказав свoєму єдинoмy синові: «Ocь годинник, який мeні подapyвав твій дідусь. Йoму майже 200 poків. Перш ніж я дам його тобі, сходи у ювелірний магазин у…»Перед смертю батько сказав своєму єдиному синові: «Ось годинник, який мені подарував твій дідусь. Йому майже 200 років.

Перш ніж я дам його тобі, сходи у ювелірний магазин у центрі міста. Скажи їм, що я хочу продати його, і подивись, скільки вони тобі за нього запропонують».

Після відвідин ювелірного салону син сказав батьку: «Вони запропонували 150 доларів, тому що годинник дуже старий». Тоді батько сказав: «Іди до ломбарду».

Сходивши у ломбард, син сказав: «Ломбард запропонував 10 доларів, тому що годинник виглядає дуже зношеними».


Батько попросив сина піти до музею і показати годинник там. Коли син повернувся з музею, він сказав батьку: «Куратор запропонував 500 000 доларів за цю дуже рідкісну річ, яку буде включено до їх дорогоцінної антикварної колекції».

На це батько відповів сину: «Я хотів, щоб ти знав — у правильному місці тебе оцінять правильно.


Не знаходься у неправильному місці і не гнівайся, якщо тебе не цінують. Ті, хто знає твою цінність — берегтимуть і цінуватимуть, не залишайся там, де тебе не цінують». Знай собі ціну!

Джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!