Олена Валюшкина: жінкам за 50 вже нема чого робити в цьому життіЖінкам за 50 у нас вже нічого робити в цьому житті. Їх викидають за борт. Всі глянсові журнали, кіно, театр та вся життя належать молодим.

— Як ні в одній іншій країні, все зводиться до того, що якщо тобі п’ятдесят, то сиди на лавці, гризи насіння і нікуди не лізь. А коли приїжджаєш в Ізраїль, США або Європу, то бачиш іншу картину. Люди і в 90 років щасливо себе відчувають у всіх сферах. У нас була зовсім інша історія. У радянські часи вважалося, що жінка після п’ятдесяти — вже й не жінка, а пенсіонер. Та й тепер мало що змінилося.

— 8 грудня мені виповнюється 55 років. Іноді я отримую в соціальних мережах злі і мерзенні повідомлення: «Куди ти преш? Чого тобі треба? Сиди й не рипайся!». Відразу їх видаляю, бо людина я глибоко ранимий.

Іноді телефонують з журналів і кажуть: «Ми хочемо написати про вас статтю, але, вибачте, на обкладинку поставити не зможемо. Актрис у вашому віці рідко там друкують. Всі шляхи і дороги — молодим». Питаю у відповідь: «Чому так? Хто це вирішив? Чому ви думаєте, що журнал з моїм портретом буде гірше продаватися, ніж з юною тусовщицею?».


Це цитати з інтерв’ю нашій актриси Олени Валюшкиной. Чому ж так відбувається? У всьому світі це вік активного зрілості, а у нас за 30 років якісь тривалі похорон молодості, які перемежовуються несолідними спробами реанімувати покійницю. Чому обов’язково треба бути молодою?

А зрілої красивою і доглянутою жінкою бути соромно? Хто це тільки придумав? Не, все ж не думаю, що так все сумно. Навколо мене дуже багато жінок цього віку. Вони успішні, працюють, займаються творчістю, багато подорожують… Хоча… на обкладинку журналів їх теж не беруть!


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!