Коли Оксана дізналася, що у чоловіка є інша, запропонувала чоловікові привести її в будинок, а вона з’їде до своєї мами. Чоловік дуже здивувався, але був радий такому вирішенню ситуації.Як і сподівалася Оксана, довго його ідилія з молоденькою дівчиною не протрималася. Про те, що у її чоловіка роман, Оксана дізналася після десяти років шлюбу з Михайлом. Останнім часом вона відчувала щось недобре. Він почав пізно приходити додому, був неласкавий з дружиною, уникав розмов по душам. Але жінка гнала від себе погані думки, сподіваючись, що це тимчасово.

Потрібно відзначити, що Оксана була прекрасною господинею, пильно стежила за порядком в будинку, прекрасно готувала, діти отримували від неї багато уваги. При цьому жінка не сиділа вдома, хоча чоловік і добре забезпечував сім’ю, вона не хотіла перетворюватися на банальну домогосподарку і працювала в своє задоволення, особливо не напружуючись.

Але Оксана також відрізнялася зовнішньою привабливістю, ніколи не запускала себе, часто відвідувала салон краси. Та й з саморозвитком у неї було все нормально, жінка любила читати, займалася фітнесом. Вона добре виглядала, займалася саморозвитком, будувала кар’єру і при всьому цьому вона ще могла відмінно справлятися з роботою по дому.

Її Михайло все це розумів і цінував свою дружину, тим більше що одружилися вони по любові. І все у них було добре – живи і радій. Поки не з’явилася інша. Дізнавшись про це, Оксана, звичайно, дуже засмутилася, але не впала духом і рук не опустила. Вона почала аналізувати ситуацію і прийшла до висновку, що такі жінки, як вона, на дорозі не валяються.


Вона розуміла, що у нової пасії чоловіка перед нею лише одна перевага – це молодість. І змагатися в цьому плані з нею було марно. Однак, будучи розумною людиною, Оксана вирішила, що цю перевагу суперниці можна перетворити в недолік, адже молодість супроводжує недосвідченість.

Бути гарною дружиною і матір’ю сімейства, прекрасною господинею – це не так просто. А також велике значення має притирання характерів, знання всіх чоловікових звичок і вміння догодити йому. А як раз ці козирі у обдуреної дружини були на руках. І Оксана вирішила: нехай юна подружка Михайла побуде у всіх цих іпостасях, а вона подивиться, що з цього вийде.


І смілива жінка зробила хід конем: вона не стала влаштовувати розборок, а запропонувала чоловікові привести свою нову пасію в їхній будинок, а вона з’їде до своєї мами, залишивши їм дітей. Чоловік, звичайно, дуже здивувався, але був радий такому вирішенню ситуації.

Як і сподівалася Оксана, довго його ідилія з молоденькою дівчиною не протрималася. По-перше, дівчина готувала так собі, та й займатися цим кожен день їй зовсім не хотілося. Коли Михайло вранці чекав сніданку, вона займалася косметичними процедурами. Та й вечеряти їм доводилося в ресторані. При цьому виправлятися дівчина зовсім не збиралася. Вона сказала Михайлу, що у того достатньо грошей, щоб не обтяжувати її зайвими домашніми турботами і чужими дітьми.

Як не був раніше чоловік зачарований своєю молодою обраницею, вже через три тижні він вказав їй на двері і кинувся до дружини просити вибачення. Та й дівчині не дуже сподобалося жити з ним. Вона сказала, що дуже вже він вибагливий. Так чоловік Оксани отримав урок на все життя і надалі вже не задивлявся на інших, зрозумівши, що його дружина – справжній скарб.

Оксана пробачила чоловікові, хоча тепер добре розуміла, що в сімейному житті розслаблятися не можна. Дружина завжди має бути в формі, і що б не сталося, бути до цього готовою.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!