Не подавати в “ДНР” та “ЛНР” світло та воду: США запропонували Україні план по поверненню ДонбасуПропозиці російської сторони офіційного Києва про “обмін Криму на Донбас”, зрозуміло, принципово неприпустимі для України. Однак українська влада може скористатися подібними заявами Кремля вже для своєї “многоходовочки”.

Таку думку в ефірі ObozTV висловив екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко. За його словами, Україна може зробити вигляд, що погоджується на подібний план, але за умови його поетапного виконання.

“Тобто говорити, що ми зовсім відмовляємося – ні. Але ми говоримо, що максимум на що ми можемо піти – на поетапне вирішення питання. А там – або віслюк здохне, або султан помре”, – зіронізував Романенко.

Він додав, що подібний план може бути шансом на введення миротворців на окуповані територі Донбасу, проте американські експерти пропонують Україні діяти в питанні миротворчої місі іншим, більш радикальним шляхом.


“Американці пропонують Україні жорстко перекрити кордон, нікого і нічого не пускати, навіть ресурси – електроенергію та воду.

І там дуже швидко складеться революційна ситуація, яка недопустима для Росі, вона це не витягне і таким чином можна зрушити цей процес”, – пояснив генерал.  Джерело


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!