Зacипте ciль в тpyби, кoли дiзнaєтеся нaвiщo, тo oбoв’язкoвo будете так poбити зaвжди…Протягом століть сіль була однією з найдорожчих приправ, бували випадки, коли вона використовувалася в якості головного козиря під час воєн. Сіль збагачувала цілі імперії. А тепер після всіх своїх «подвигів», вона просто є в кожному будинку. Ми знаємо про користь солі, особливо гімалайської і йодованої. Але вона ж може принести нам чималу користь і в побуті.

Ось кілька проблем, з якими легко справлятися сіль.

Чистка металевих і мельхіорових виробів
Зробіть суміш з борошна, солі та оцту. Потім просто протріть нею виріб і воно засяє, як новий.

розбиті яйця
Всім відомо, що зібрати з підлоги розбилося яйце проблематично. На виручку прийде сіль. Насипте її на яйце, почекайте буквально пару хвилин, вона повністю вбереться в білок і жовток і ви з легкістю зберете його серветкою.


Губка для миття посуду
Що б продезінфікувати губки для миття посуду, покладіть їх у воду з сіллю. Потім відіжміть їх і висушіть.
Плями на дивані
Пролиту рідину на килим, або диван, можна прибрати той же сіллю, влийте в сіль 2-3 столові ложки оцту, потім втирайте суміш у пляму і почекайте, воно зникне.

забита раковина
Щоб прочистити раковину, особливо на кухні, всипте в неї сіль і влийте окропом, через кілька секунд ви побачите, що вода відмінно проходить, а забруднення усунуто.


Духовка
Ви готували рибу, а запах в духовці залишився? Що робити? Як його усунути? Допоможе сіль з корицею. Насипте суміш всередині духовки цією пастою і включіть її на якийсь час. Буквально через кілька хвилин після розігріву будь-який запах зникне.

Смужки від чаю і кави на чашках
Згодом, всередині чашок неможливо відмити розлучення від кави, або ж чаю. Вихід є! Натріть сіллю перед миттям ваші чашки і вони засяють знову! джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!