Вoни oблили клеєм гoлoвy 15-річної дiвчинки. Тe, що підлітoк зробив у відпoвiдь, дyжe нaдиxaє!Над Ханною Комбс з США в школі знущалися, як і над багатьма іншими. Однак те, що сталося в той день, перетнуло всі можливі межі людяності.

Коли 15-річна Ханна вийшла зі школи, однокласники підбігли до неї і облили її голову клеєм. Біль, як фізична, так і моральна, була нестерпною.

Волося Ханні довелося частково відрізати. «Я втратила те, що мені найбільше подобалося в собі. Я дуже любил своє волосся. Якщо чесно, волосся — єдине, що я любила в самій собі », — каже підліток.

Пройов час, перш ніж хімічні опіки на голові дівчини остаточно загоїлись. В школу Ханна не ходила декілька тижнів, а її батько, Крістіан Гриммер, без кінця телефонував директору, щоб кривдники його доньки були покарані.


Перукар, почувши історію Ханни, вирішив зробити їй стильну стрижку безкоштовно.

Разом з батьками Ханна почала в Фейсбуці кампанію під назвою ‘Justice For Hannah’ (укр. — справедливість для Ханни), мета якої — підтримати школярів, які страждають від знущань своїх однокласників. «Я хочу допомогти людям, — каже дівчина. — Мало хто може постояти за себе самостійно, але поговорити зі мною вони можуть завжди.


Я, звичайно, всього лише підліток, але вже через дещо пройшла. Я думаю, я вже досить доросла для того, щоб допомогти жертвам психологічно, а їх кривдникам — стати добрішими».

Чудово, коли у молодих людей з’являється мета в житті. Побажаємо Хані удачі і будемо сподіватися, що її слова будуть почуті всюди!

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!