Відео. Poсіянка запитала чому Українці стaвлять себе вище poсіян? Отримaла блискyчу відповідь…Капітан 1-го рангу ВМС США у відставці Юрій Табах яскраво відповів російській журналістці Ларисі Криловій на її питання:

чому українці апріорі ставлять себе вище, ніж росіян. Відео передачі Юрій Табах виклав в Ютуб, на свій канал, передає Kraina News.

“Мені не зрозуміло, чому наприклад українці апріорі зараз ставлять себе вище, ніж росіян? Мені це не приємно. Я ще раз кажу, президенти приходять і йдуть, багато хто говорить російською мовою.” – каже росіянка.

“Я Вам скажу, чому українці ставлять себе вище, ніж росіян. Мій дідусь який воював, він ставив себе вище, ніж німців …. Німецька мова його дратувала. Він вважав німців падонками. З чого б це він так себе вів. Не зрозуміло?


Ви поставте себе на місце українців. Ви на них напали. Братський народ, якому вони довіряли, якому вони дали свою ядерну зброю. На такій мірі була довіра.

А ви взяли і вкрали, частину їх землі, розв’язали війну. Як вони повинні до вас ставитися. Звичайно вони вище вас.” – відповів капітан 1-го рангу ВМС США.


Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!