Тисячолітній засіб виживання українців: Люди, які вживають сало, краще захищені від вірусівЛюди, які вживають сало, краще захищені від вірусів. Про це розповіли дослідники з медичного університету Ганновера, після багаторічного дослідження, пише «Штерн».

На їхню думку, сало сприяє посиленню захисних функцій організму в разі зараження вірусами. Але і не тільки таку корисність сала виявили німецькі дослідники. Сало насичує організм цінними жирними кислотами. Зокрема, рідкісною арахідоновою кислотою, яка бере участь в обміні холестерину і сприяє виведенню токсинів з організму.

Таким чином організм стає більш стійким до вірусів. А щоб підвищити ефект, вчені рекомендують вживати сало з часником.Крім того, сало відмінно допомагає від холоду і є відмінним енергетиком. Під час морозів організм вимагає більше жирної їжі, яка сприяє виробленню енергії.

Усього на 1 грам сала доводиться 9 ккал енергії, завдяки чому воно прекрасно зігріває в мороз. Даний продукт є досить калорійним (в 100 грамах сала міститься від 720 до 902 кілокалорій). При цьому воно відноситься на 100% до натуральної їжі, не буває радіоактивним і не містить канцерогенів.


Вживати сало рекомендується і при прийомі спиртних напоїв, оскільки воно допомагає уникнути синдрому важкого похмілля. Справа в тому, що завдяки цьому продукту шлунок вбирається в потужний жировий прошарок, не дозволяючи алкоголю швидко засвоюватися і надходити в кров, а тому спиртне вбирається організмом поступово, вже перебуваючи в кишечнику.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!