Резюме, завдяки якому цю дівчину засипали пропозиціями про високооплачувану роботуАліса Абасова, мешканка Києва, яка розмістила незвичайне резюме в Facebook, за кілька днів отримала 150 пропозицій про роботу і зібрала 5,6 тисяч лайків і понад 2,5 тисячі репостів.

«За останні 1,5 тижні на мене навалилося стільки повідомлень, зустрічей і емоцій, яких би вистачило на пару років. Крім того, я залишалася мамою 6-річного блондина, і продовжувала працювати на старому місці », – пише вона .

Вона встигла сходити на 20 співбесід і вже влаштувалася працювати в проект «Resto Week». На момент написання новини, Алісі продовжують сипатися запрошення на роботу.

Наводимо повний текст оригінального резюме:
Привіт, я Аліса і я шукаю нову роботу.
Я можу бути вашою правою рукою, лівою рукою, ногами, очима і парою нових звивин мозку.


Легко знаходжу спільну мову з різними людьми. Мене люблять діти, пенсіонери, хіпстери, творча молодь, матусі в декреті, суворі мужики в костюмах, геї, лесбіянки, гетеро і бісексуали. Готова робити все і навіть більше, якщо буду знати, що це принесе реальну користь компанії або людині, на яку я працюю. Ну і звичайно, що моя праця буде гідно оцінена.

Я не піду з вами ховати труп, але швидко нагуглю 12 найефективніших способів утилізації тіла в умовах міста. А також 5 контор, які зроблять це за Вас. Швидко навчаюся, пристосовуюся, легка на підйом, витривала, добре аналізую ситуацію.


Перейнявши мудрість єврейських жінок, завела собі блокнотик з корисними контактами і порадами на всі випадки життя. Я допоможу з пошуком ветеринара для вашого тарантула Гоші, або свіжої полуниці в лютому для вагітної дружини двоюрідної подруги важливого клієнта. Мої східні коріння дозволяють мені вчасно заткнути рот і з почуттям вимовити «Yes, master», коли шеф не в дусі.

При необхідності перетворююся на Пані Абасову. Тільки чіткі ТЗ, терміни, повага до чужої праці та холоднокровність. Є досвід в оптових і роздрібних продажах, роботи бухгалтером, копірайтером, контент-менеджером, і навіть нянею.

У мене був свій інтернет-магазин. Знаю як влаштована контекстна реклама, алгоритм просування в соц. мережах, і трохи про верстку;) Знання 1c, Photoshop, Word, Excel, google-документів.

Вмію ефективно організовувати день. Не люблю витрачати час даремно. Рівень англійської: вільно розумію іноземців, вони розуміють мене. Вільно розмовляю українською, що дивно.

біографічне:
Народилася і виросла в Києві. Знаю затишні куточки міста, де сховатися від натовпу, що показати приїжджим, де смачно поїсти і душевно випити.

25 років. Молода і повна сил.
Є син, 6 років. Це як раз той вік, коли він спокійно залишається з нянями і бабусями, рідко хворіє і мені не доводиться переживати про його випускні іспити і невдале одруження.

Екстрабонуси:
Вмію їздити верхи.
Талант вибирати ніштяки.
Добре пишу. Тому про те, яка у мене охеренна нова робота буде приємно читати.

Знаю 4 слова по-французьки і 2 по-німецьки (не рахуючи цифр).
Фотографую цеглу так, що люди плутають її з шматком м’яса і тірамісу.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!