Piздво Xpистове — 7 ciчня: що нe мoжна poбити в цeй святий дeнь.Різдво Христове з нетерпінням очікують не тільки дітлахи, але й дорослі.

За народним повір’ям, потрібно зробити сім добрих справ і найзаповітніше бажання здійсниться. Однак, є перелік заборон, які не можна порушувати в це світле свято.

Що заборонено робити на Різдво.
Страви на святковому столі не повинні залишитись непочатими, тому обов’язково підготуйтеся до смачних дегустацій. До першої різдвяної зірки заборонено їсти, виключенням є тільки діти.

Також, заборонено запивати їжу водою та іншою рідиною крім узвару. Різдво потрібно зустрічати в новому світлому або яскравому вбранні. Тому, радимо відвідати святковий розпродаж та оновити гардероб. Категорично заборонено вдягати чорний, буденний та в поганому стані одяг.


В цей день заборонена будь-яка фізична праця, а також полювання та риболовля. Ні в якому разі не святкуйте Різдво на самоті. Придбайте смачну випічку або варення та гойда в гості. Дівчина повинна підготуватись до свята та відзначати його причепурена, щоб вийти гарно заміж й бути коханою.

Категорично забороняється сваритися, лаятися та вступати в конфлікти, бо це притягує неприємності, які слідуватимуть ввесь рік. На Різдво, обов’язково, попестіть домашніх улюбленців та добре їх нагодуйте. Вони в цей день спілкуються з янголами й можуть поскаржитися на господарів.


Джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!