Peцепт мазі від запалення суглобів, яким пoділилася літня балерина: бiль знiмає миттєвoЗапалення суглобів — це моя проблема. Ще раніше я продавала на базарі у відкритому наметі, а та сніг, вітер, і отримала проблеми, які лікую тепер все життя. 

В мене раптово розболівся колінний суглоб, мені чоловік купляв різні мазі в аптеках — нічого не допомагало. Біль вже увійшов у моє звичне життя, але не припиняв втомлювати. Одна моя клієнтка купляла в мене фрукти й помітила, що зі мною щось не так.

Ми розговорилися і вона розповіла таке:
«Мені зараз 80 років, але в молодості я працювала в мюзик-холі. У нас були концерти, виступи  — все це було велике навантаження. Так мене почали боліти суглоби, але щоб все пролікувати, я просто не мала часу.

В той час я дізналася про чудовий рецепт:
1 столова ложка сухої гірчиці, 1 столова ложка соняшникової олії, 1 столова ложка меду. Всі інгредієнти потрібно змішати, щоб утворилася мазь та втирати її у хворі ділянки. Спробуй і ти цей засіб, колись він мені дуже допоміг».


Гірчиця не тільки для лікування суглобів!

Гірчиця є неймовірним засобом, адже її використовували з різними цілями ще в сиву давнину. Тоді цей засіб використовували, щоб зняти набряки й лікувати болі в суглобах. 


У народній медицині гірчицею лікують цингу, захворювання органів дихання, сухоти, рекомендують для підвищення сексуальної активності. Якщо зубний біль, також радять пожувати насіння гірчиці. 

Вживають гірчичне насіння до прийому їжі при гастритах. Також гірчиця допомагає вберегти ваш голос, якщо ви часто працюєте з аудиторією.

Відвар насіння гірчиці та льону для зняття набряків.

 • 40 г насіння льону,
 • 5-7 г насіння гірчиці,
 • 1 л води.

Приготування
Все змішати та вирити протягом 10 хвилин. Зняти з вогню та настоювати одну годину. Такий відвар вживати в теплому вигляді, не проціджуючи, разом з насінням, по 60-70 мл кожні 3 год.

Відвар насіння гірчиці при лікуванні сечокам’яної хвороби

 • 10 г насіння гірчиці,
 • 400 мл води.

Приготування.
Насіння гірчиці залити вже готовим окропом та ще потім варити 5 хвилин. Зняти з вогню, настоювати дві години. Процідити та вживати по 10-20 мл 3 рази на день.

Настій насіння гірчиці при лікуванні запалення легенів

 • 5-7 г насіння гірчиці,
 • 50 мл води або молока.

Приготування
Подрібніть насіння в кавомолці й залийте гарячим молоком або водою. Вживати вранці за  15 хвилин до їжі.

Медова суміш з насінням гірчиці при хронічних запорах

 • 5 г насіння гірчиці,
 • 5 г меду.

Приготування
Розтовчіть насіння гірчиці та перемішайте з медом. Вживати по 5 г за 15 хвилин до їжі. Запивати склянкою теплої води.

  Друзі, Вам подобається ця стаття?
  Поділіться з друзями!