Дiвчина просто купила бeздомному каву і бублик, a він натомість їй дaв зaпиcку, яка її вpaзилaІноді звичайний вчинок може змінити все … Кейсі Фішер, студентка з Нью Гемпшира, одного разу просто купила бездомному каву і булочку. Тоді він засунув їй записку …

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на bbc-ccnn.com

Кейсі в перерві між парами пішла перекусити в ресторанчик. Вона молода матуся і часу вільного у неї дуже мало. Але коли вона побачила бездомного, який просив милостиню і співав пісні на узбіччі дороги, вона зупинилася. Чоловік назбирав долар, він увійшов до ресторану, щоб купити кави.

Всі люди шарахалися від бездомного, а Кейсі підійшла і стала розпитувати про життя … Спочатку чоловік неохоче відповідав на питання, Кейсі купила йому булочку і каву, була дуже милою і він довірився їй. Вони говорили більше дві години …


Чоловіка звуть Кріс, він розповів, що люди часто поводилися з ним підло через те, що він бездомний. Його мати померла від раку, батька у нього не було, він шукав розради в наркотиках і став себе ненавидіти за це … «Кріс виявився одним з найчесніших, кого я зустрічала на своєму шляху», — пояснює Кейсі.

Коли вони прощалися, Кріс простягнув дівчині записку, в якій було написано слова, що шокують …


«Я ХОТІВ НАКЛАСТИ НА СЕБЕ РУКИ СЬОГОДНІ, — БУЛО НАДРЯПАНО НА ЛИСТОЧКУ КОСТРУБАТОЮ РУКОЮ, — АЛЕ ЗАВДЯКИ ТОБІ Я НЕ СТАНУ ЦЬОГО РОБИТИ. ДЯКУЮ ТОБІ, ПРЕКРАСНА ЛЮДИНА».

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!