Чoмy я повинна матеpiaльно допoмагати дурній бaбi, яка розмнoжуватися нaвчилася, а зapoбляти на свoїх дітей нe навчилacя?Уже вкотре попадається мені в стрічці новин плаксива історія про багатодітну матір-одиначку, якій потрібна матеріальна допомога. Імена в історіях різні, але суть одна: 3-5 дітей, чоловік втік, на роботу не беруть, тому що діти, та й в цілому працювати немає часу, тому що діти. Родичів з грошима немає, так що допоможіть люди добрі!

Прочитала я це, вилаялася на тему жіночої дурості і нахабства і почула раптом від знайомих, що я — жорстока, тому що як жінка повинна бідну мамочку зрозуміти, а мужики — козли.

Задовбало! Ні, ну правда, чому я повинна жаліти і матеріально допомагати дурній бабі, яка розмножуватися навчилася, а думати і заробляти на свої забаганки (в даному випадку — на дітей) не навчилася?

Її насильно змушували народжувати в такій кількості? Вона не розуміла, скільки грошей потрібно на утримання такого натовпу дітей? Ах, ну так, у неї був чоловік. Тобто заміж вийшла, і можна розмножуватися в необмеженій кількості, тому що чоловік повинен утримувати своїх дітей?


А чоловіка хтось запитав, чи хоче він стільки дітей? Чи зможе він стільки утримувати? Дружина не в курсі, скільки чоловік заробляє і чи вистачить цього на всіх? Ну, припустимо, випадково завагітніла, буває, не планували, але сісти і обговорити з чоловіком чергове поповнення так складно? Ви проти абортів, тому що бог діточок дав? Так чому ж годувати ваших дітей повинен хтось інший, а не ви і бог? Чоловік, такий поганий, втік? Так ви ж розпланували все без нього.

До речі, а чому багато матерів не розглядають заздалегідь варіант втрати чоловіка з різних причин? Завжди ж є ймовірність залишитися одній з дітьми, що ви робити тоді збираєтеся?


Чоловік теж брав участь в зачатті, і він повинен допомагати? Якщо ви заздалегідь не домовилися в тому, хочете ви дітей чи ні, чи чоловік проти презервативів, контролюйте свій організм самі — є таблетки, спіралі. Але, здається, вам просто зручно бути заміжньою і під цим соусом плодитися, вішаючи забезпечення дітей на кого завгодно, крім себе.

Розмножуйтеся з розумом і не задовбуйте проханням про матеріальну допомогу! Віднімати у своїх дітей заради вашої дурості ніхто не захоче.

Друзі, Вам подобається ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!