Вiн таки цe зробив: Тільки за цей вчинoк вapто повaжати Зеленського. ВідеоЧерез 15 років все ж добудували найбільшу дитячу лікарню України «Охматдит».
Я не є прихильницею Зеленського, проте тільки за це я його від глибини душі поважати.

Лікарню почала будувати ще дружина Ющенка. Тоді було вкрадено 100 мільйонів гривень, а дружина екс-президента Ющенка втекла в США. Після цього «будувати» взявся Янукович і через 4 роки залишився тільки фундамент

У 2014 році за лікарню взявся Порошенко і представники його корумпованого клану. Було виділено понад 500 мільйонів гривень і крім фундаменту так і нічого не побудували.

Вони навіть називали це справою честі!


У 2019 за лікарню взялася перша леді Олена Зеленська. Без шуму, пафосу і пропаганди через рік лікарня добудована повністю. Примітно, що особисто Олена Зеленська не публічно розпорядилася, що в лікарні повинні лікувати всіх дітей України за державні гроші.


Воно і не дивно. У Олени та Володимира Зеленського ростуть двоє дітей. Вони живуть, вчаться, лікуються в Україні і саме тому їхня сім’я почала будувати лікарні та школи в першу чергу.

За планом весь комплекс «Охматдит» буде налічувати кілька блоків, в яких буде 10 сучасних хірургічних відділень, п’ять онкологічних і гематологічних відділень, а також діагностичне відділення. Загальна площа лікарні більш 35.000 квадратних метрів.

Це найбільша дитяча лікарня Європи. Я від душі хочу сказати спасибі Олені і Володимиру Зеленському. Мені не соромно сказати спасибі, коли я своїми очима бачу результат.

Друзі подобається Вам стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!