Цієї ночі цього хлопчика не стало, всі лікарі схилили над ним голови. Дізнавшись причину такого вчинку, ви не зможете стримати слізЛіанг Яоуі ріс звичайним кмітливим 11-річним хлопчаком і в майбутньому хотів стати лікарем. Але одного разу на уроці у нього сильно закрутилося голова. Оглянувши хлопчика, лікар діагностував рак головного мозку.

Перед смертю Ліанг поділився своєю мрією з матір’ю: «У нашому жорстокому світі є чудові люди, які роблять добрі вчинки. Я хочу бути одним з них ».

Він вирішив після своєї смерті пожертвувати свої здорові органи тим, хто в них дійсно потребує. Лікарям вдалося зберегти в відмінному стані нирки і печінку цього доброго хлопчика.

Ліанг вважав, що віддаючи свої органи іншим людям – це ніби продовжити своє життя. Всі лікарі, де лежав цей маленький герой, після його смерті схилили голови над тілом..


Адже саме завдяки такому не по-дитячому мудрому вчинку, хтось зміг нарешті забути всі муки а гемодіалізу і почати нове, щасливе життя без болю. Тому, безумовно, варто пам’ятати і шанувати таких людей, як Ліанг Яоуі.


Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!