Хлопець почув дивний шум з кондиціонера і розкрив його, але краще б він одразу тікав з дому, там були живі гостіВсередині жили жахu. Житель Таїланду включив свій кондиціонер і зауважив, що пристрій видає незвичайний шум. Чоловік вирішив розкрити прилад, але краще б він одразу втік з дому.

Всередині знайшлися дуже довгі, а головне, живі гості, інформує Ukr.Media.

Користувач фейсбуку з Таїланду на ім’я Сомкиат поділився історією, яка змусить вас уважно прислухатися до побутової техніки.

В ніч чоловік увімкнув свій домашній кондиціонер і зауважив, що прилад видає дивні звуки. Не підозрюючи підступу, Сомкиат підняв кришку пристрою і дізнався, що таке шок. Під корпусом він знайшов п’ять довгих зелених змій.


Ось що Сомкиату вдалося витрусити з приладу.

Після виявлення в будинку рептилій рівень напруги чоловіка зашкалював. Пізно вночі я почув щось дивне з кондиціонера, відкрив його і практично закричав.


Крім Сомкиата в його будинку живе маленька дитина. Чоловік був упевнений, що змії можуть завдати дитині шкоду, тому розібрався з шиплячої проблемою в кращих традиціях — убив непроханих гостей. Сомкиат не знає, як змії виявилися всередині його кондиціонера і до якого виду вони належать. За словами журналістів, рептилії, що селяться в будинках людей, як правило, нешкідливі та не отруйні.

Вони забираються під дахи для того, щоб полювати на ящірок. Джерело

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!