“0бoв’язкoвo кuп’ятiть вoдy”: вчeнi зpoбuлu нecпoдiвaнy зaявy пpo c0vld-l9Фахівці Військово-медичної академії імені Кірова з’ясували, що новий тип коронавірусу SARS-CoV-2 може передаватися через сиру воду.

Згідно з даними вчених, коронавірус не передається повітряно-пиловим шляхом, так як вірус не стійкий при висиханні біологічного матеріалу, що містить SARS-CoV-2 повідомляє Час дій з посиланням на ПМ

При цьому коронавірусна інфекція COVID-19 може передаватися контактними, водними і харчовими шляхами.

Автори роботи підкреслюють, що заразитися коронавірусом також можна контактним, водним і харчовим шляхами, якщо здорова людина буде взаємодіяти з предметами, зараженими слиною, мокротинням, фекаліями інфікованої, а також при питті сирої води і споживанні термічно необробленої їжі, в якій є SARS-CoV -2.


Таким чином, заразитися можна при вживанні сирої води або необробленої термічним шляхом їжі, в яку потрапив вірус. Небезпечними є і предмети побуту з якими контактувала інфікована людина. Повітряно-крапельний механізм передачі (при кашлі, чханні, розмові) має значення при появі клінічних ознак захворювання », – підкреслюється в доповіді.

При цьому вчені прийшли до висновку, що перехворівші коронавірусом пацієнти набувають до захворювання стійкий імунітет.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!