Журналіст: тепер уже не викликає ні найменших сумнівів, що Степанов повинен бути в турборежимі відправленим під судЯк інформує Replyua.net, блогер, журналіст Андрій Капустін пише у себе в Facebook, тепер уже не викликає ні найменших сумнівів, що міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повинен бути в турборежимі бути відправленим під суд.

Щоб прийти до такого висновку не потрібно бути сильно начитаним, або розумним, досить просто послухати, що сказав Степанов, а він заявив, що, як тільки комерційні компанії привезуть вакцину, то, напевно, її можна буде купити.

МОЗ, навпаки, закликає будь-фармкомпанії, які працюють на цьому ринку, активно працювати в цьому плані і відразу ж звертатися за допомогою в МОЗ, щоб по-швидкому зареєструвати ту чи іншу вакцину.

Андрій Капустін зазначає, тепер все стало на свої місця в питанні: чому так гальмуються поставки вакцин в Україні? Тому що діячі у владі хочуть перевести вакцинацію на комерційну основу. Бо, за словами Степанова, – Україна зацікавлена ​​в тому, щоб фармкомпанії мали можливість завозити вакцини від COVID-19 на територію країни.


«У райдужних галюцинаціях влади бачаться натовпу людей, які рвуться до аптечним прилавків, де їм втридорога, без всяких рецептів і медичного контролю впарюють і Pfizer, і Moderna, і чисту, аки сльоза Astra-Zeneka європейського розливу …

А ніщебродского лоха-платника податків разом з марними дармоїдами пенсійного віку держава ощасливлює китайським шмурдяком … Ринок вакцин вони хочуть … Мало їм ринку ПЛР-тестів, хоча ринку тестів теж немає ні в одній країні світу … », – обурився журналіст.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!